Szukaj

piątek, 17 sierpnia 2012

Łatwe prasowanie


Dzisiaj napiszę Wam dobrą radę dotyczącą prasowania, którą otrzymałam od swojej przyjaciółki:).
Zdradziła mi ona sekret ułatwiający prasowanie. Na początku byłam do niego sceptycznie nastawiona z powodu jego prostoty:). Nie myślałam, że wykonanie jednej prostej czynności może rzeczywiście skrócić mój czas z prasowaniem pogniecionych ubrań ( nie cierpię prasować :( ). Jednak tak się stało : ).
Przeczytajcie poniższą wskazówkę, wypróbujcie i oceńcie sami czy i Wam się sprawdza. Powodzenia :).

Wskazówka:
Po skończeniu cyklu prania w pralce wyjmujemy  wszystkie rzeczy. Mokre układamy w mały stosik- ja zawsze układam wszystko w równą kostkę:). Te, które tego wymagają, wcześniej przed złożeniem, minimalnie naciągamy starając się zlikwidować wszystkie nierówności i zagniecenia. Nasz stosik leży tak sobie 30-45 min. Po tym czasie rozwieszamy pranie w tradycyjny sposób na suszarce lub sznurku.Po wyschnięciu ilość zagnieceń i nierówności jest ograniczona do minimum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz