Dzisiaj napiszę Wam dobrą radę dotyczącą prasowania, którą otrzymałam od swojej przyjaciółki:).
Przeczytajcie poniższą wskazówkę, wypróbujcie i oceńcie sami czy i Wam się sprawdza. Powodzenia :).
Wskazówka:
Po skończeniu cyklu prania w pralce wyjmujemy wszystkie rzeczy. Mokre układamy w mały stosik- ja zawsze układam wszystko w równą kostkę:). Te, które tego wymagają, wcześniej przed złożeniem, minimalnie naciągamy starając się zlikwidować wszystkie nierówności i zagniecenia. Nasz stosik leży tak sobie 30-45 min. Po tym czasie rozwieszamy pranie w tradycyjny sposób na suszarce lub sznurku.Po wyschnięciu ilość zagnieceń i nierówności jest ograniczona do minimum.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz